Tomik - osobní stránka Tomáše Řeháka

Reference novomanželů
Děkujeme za překrásný obřad. Nejen, že jsme si ho užili my s Járou, ale slyšeli jsme skoro od všech svatebčanů, že se jim obřad moc líbil, že byl krásný, lepší nezažili. Lidé se smáli, někteří přiznali, že i plakali. Měl jste to prostě perfektně připravené, vtipné, dojemné a velmi důstojné. Jsme Vám moc vděční za to, jak jste obřad vedl. Nikdy na to nezapomeneme a jsme rádi, že jste byl součástí našeho velkého dne.
Novomanželé Pouzarovi
 
Zdravíme!
Děkujeme za ten nejúžasnější obřad. Lepší jsme si ani nemohli přát a jsme zpětně moc rádi, že nás na matrice poslali do háje :-)
Díky Tobě byl obřad něčím víc...něčím na co budeme navždy vzpomínat.
Umíš dokonale najít rovnováhu mezi dojemnými emocemi a humorem. Bylo to opravdu perfektní.
I od hostů jsme na Tebe slyšeli mnoho chvály, že to byl nejlepší obřad, jaký kdy viděli. Dokonce i profíci, co vidí svatbu každý týden, koukali. …
Děkujeme moc.
Nicole & Martin Janošek
 
Dobrý den, pane Řeháku,
chci Vám spolu s mým manželem velmi poděkovat za krásný a nezapomenutelný obřad. Každý host byl nadšený, včetně nás.Děkujeme a přejeme spoustu dalších, tak moc krásných, obřadů.
Veronika Kodálíková
 
Dobrý den, Tomáši,
obrovsky Ti děkujeme za dokonalý zážitek! Byl to ten nejsilnější moment naší svatby a nikdy na něj nezapomeneme. Obřad byl to nejvíc, co udělalo naší svatbu neopakovatelným zážitkem pro každého. 
Martina a Robin Dejmkovi
 
Milý Tome,
chtěli bychom Ti moc poděkovat za sobotní svatební obřad. Neumíme si představit lepší start do našeho manželství. Bylo to vtipné, milé a dojemné zároveň. Vždy rádi zavzpomínáme na tento den a pokusíme se řídit Tvými radami. Ať jsou i další novomanželé, které uvedeš do společného života, alespoň tak spokojení, jako my.
Anna a Tomáš Krejzovi
 
Tomáši,
Děkujeme! Obřad byl nádherný, nezapomeneme na Vaše slova!
novomanželé Novotní
 
Dobrý den Tomáši,
chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat za krásný obřad, který mnoho svatebčanů dojal a zároveň rozesmál. Bylo to skvělé a jste člověkem na svém místě. Moc se nám to líbilo.
Děkujeme, mějte se krásně, ať se Vám vše daří …
Klára a Honza Vítovcovi

Dobrý den Tomáši,
....chtěli bychom Vám od srdce moc poděkovat za krásný obřad, za ta krásná slova, která jste pronesl. Lidé se smáli, až se za břicho popadali, byli dojati k slzám a měli i příležitost se zastavit a zamyslet se. U obřadu jsme měli možnost vidět spousty krásných emocí. Jste skvělý, a i díky Vám byl náš svatební den moc krásný. Děkujeme!
Manželé Novákovi ;)

Dobrý den,
chtěli jsme Vám s Martinem moc poděkovat za proslov, který jste na našem obřadu měl. Bylo to vtipné a všem se to opravdu moc líbilo! Ještě večer se k tomu každý vracel a chválil to  :-)
S pozdravem Linda a Martin Milotovi

Dobrý den,
rádi bychom Vám poděkovali za velmi krásný obřad, který jsme si moc užili. Nejen my, ale i ostatní svatebčané, kteří pak za námi chodili a říkali, že to byl nejkrásnější obřad, na kterém kdy byli, což nás moc potěšilo, ale velká zásluha patří samozřejmě Vám :)
Ještě jednou moc děkujeme :)
S pozdravem,
Lucie a Vítek Hubáčkovi

Dobrý den Tomáši,
ze srdce Vám děkujeme za kouzelný obřad, díky Vám, vašim slovům a celou energií. Jste úžasný! Budeme na Vás vzpomínat celý život:-)
Andrea a Aleš Hávovi

Dobrý den Tomáši,
chtěli bychom Vám společně s Martinem ještě jednou moc poděkovat za nádherný obřad. Celý obřad byl tak dokonalý! Pro mě i Martina to byl nezapomenutelný den a i zpětná vazba od hostů byla maximálně pozitivní - všichni si Vaši řeč maximálně užívali a nikdo nic takového ještě nezažil :-)
Takže moc děkujeme. :-) :-)
Mějte se krásně a přejeme Vám hodně štěstí.
Manželé Baldovi :-)

Dobrý den Tomáši,
rádi bychom Ti poděkovali za páteční překrásný obřad. Oboje rodiče byli mile překvapeni a moc si to pochvalovali, což nás velmi potěšilo. Přejeme plno dalších pohodových svateb.
S pozdravem,
novomanželé Souchovi

Vážený pane Řeháku, 
ještě jednou moc děkujeme za krásný obřad. Troufám si tvrdit, že to byl obřad,  na který my ani vy nezapomeneme :) Zvládl jste to jako profík,  a všem se váš proslov moc líbil, některým kamarádkám natolik, že se na vás možná také obrátí s prosbou o oddání.
Mějte se krásně, 
Andrea a Ondra Fraňkovi

Dobrý den, pane faráři,
ještě jednou moc děkujeme za krásný obřad, všichni svatebčané nám ještě teď říkají, jak to bylo úžasné.
Jan a Valentina Nízcí

Zdravíme Vás,
děkujeme za příjemný a nezapomenutelný obřad. Velká spokojenost :-)
Denisa a Filip Postávkovi  :-)

Dobrý den pane Řeháku,
… chtěla bych Vám také poděkovat za velice hezky obřad, který byl okořeněn humorem moudrosti empatii a nic to neubralo na vážnosti slibu, který si novomanželé dali.
S pozdravem
Maminka nevěsty Z.Švecová

Dobrý den, pane Řeháku,
děkujeme Vám za nádherný obřad - nám se to líbilo moc a i všichni hosté za námi chodili, jak to bylo prima :-) …
Jana a Vojta Pitrovi

Dobry den pane Řeháku,
jsou to pouze dva měsíce od naši svatby na …, ale já na Vás a Váš proslov moc ráda vzpomínám. Všichni hosté byli paf z Vašeho úžasného projevu, za což Vám budu stále vděčná.
Děkuji ještě jednou a opatrujte se!
Irena společně ruku v ruce s Reném

Ahoj Tomáši,  
mockrát děkujeme za oddání. Bylo to úžasné,  obřad jsme si všichni užili a nikdy na něj nezapomeneme! Nemělo to chybu, byli jsme nervózní, hlavně já (nevěsta) ale během obřadu ze mě všechno spadlo.
Jsme moc rádi, že jsme si Tě vybrali a že jsi tam byl.
Den nám utekl strašně rychle a bylo to krásný. 
Klára a Martin Zajíčkovi

Dobrý den Tomáši, 
ještě jednou bych vám chtěla moc poděkovat. Vaše řeč byla úžasná  a díky vám jsme měli nezapomenutelný obřad.
Moc si vaší práce ceníme.
Děkuji moc.
S pozdravem,
Věra Ryznerová

Dobrý den,
rádi bychom Vám s Johankou poděkovali za vynikající proslov při oddávání. Většina svatebčanů jej hodnotila jako nejlepší moment svatby a věřím, že další kamarádí, kteří se teprve budou brát o Vás budou mít také zájem.
Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den,
Martin a Johy Pozděnovi

Tomi  v prvom rade by sme Ti chceli poďakovať za nádherný prejav na svadbe. Bol krásny, srdečný, vtipný a láskavý. Nadchol nielen mňa s Igorom, ale aj svadobčanov, a všetci ťa chválili do neba, že tak nádherný prejav ešte na žiadnej svadbe nepočuli. A my s Igorom sme boli nadšení. Ďakujeme za krásne slová, a hodnotné myšlienky, ktoré sa nám navždy vryli do srdca. I vďaka Tvojej veľkej zásluhe, bol náš deň ešte krajší a dojemnejší.
Patrí Ti obrovské ďakujem!!
Tomi prajem krásny zvyšok nedele a ešte raz ďakujeme za krásny čas, ktorý si nám venoval.
Lenka Federová

Dobrý den pane Řeháku,
chtěli jsme Vám oba dva s Kubou strašně moc poděkovat za nejkrásnější svatební obřad, který jsme si jen mohli přát. Svatebčané byli nadšení z vašeho krásného proslovu a myslím, že nikdo z nás na to nikdy nezapomene. Dojatí jsme ještě teď.
Děkuji moc a přeji krásný den.
Sabina + Kuba Vostatkovi

Dobrý den,
chceme Vám moc poděkovat za krásný obřad. Bylo to super a nezapomenutelné, hodně lidí se u toho nasmáo, Ještě jednou děkujeme a doufáme, že budete mít spoustu spokojených snoubenců, jako jsme my .
Simona Houserová

Dobry den, 
piši sice pozdě, ale přeci. Obdrželi jsme nahrávku svatebního obřadu od fotografu a znovu si to v klidu doma poslechli. Vaše řeč neměla chybu, moc se Vám to povedlo. Bylo to vtipné, ale i v některých chvílích dojemné. Nejen my, ale i naše celá rodina Vás chválí a jsou nadšení, jak to bylo vydařené.
Celý den se vyvedl a máme na co vzpomínat. Takže naše díky patří Vám, za skvělou řeč a celý obřad. Měl jste to úžasně připravené.
Děkujeme
Veronika a Radek

Ahoj Tomáši,
moc děkujeme za skvělý obřad, všichni si to moc pochvalovali a i my jsme se skvěle bavili. Všichni říkali, že takový obřad ještě nezažili, ať mladí, tak i naše prababička.
Ať se moc daří.
S pozdravem,
Třískovi

Zdravíme a ještě jednou moc děkujeme.
Konečně jsme všechno dali do pořádku a vydechli po svatebním maratonu :-) 
Můžeme ještě jednou, teď už v klidu, napsat: Děkujeme!!!
My jsme si obřad a následně i celou svatbu moc užili a to pochopitelně i díky Tobě. Nasmáli jsme se a to je dobře, na svatbě má být veselo. Bylo to vtipné i dojemné zároveň a hlavně to bylo o nás, za což děkujeme. Taky se k nám ze všech stran hrnou slova chvály, že to byl skvělý obřad, že to bylo vtipné, úžasné a že takový obřad ještě nezažili... Chválili rodiče i přátelé a vůbec všichni, kdo tam byli. Bylo to povedené a alespoň touhle cestou ještě jednou díky a příjemné dny a další vydařené svatby :-)
Markéta a Vítek

Dobrý den, Tomáši,
mrzí mne, že trochu se zpožděním …, ale chtěli bychom Vám ještě jednou moc poděkovat za krásný obřad minulý pátek. Co se týče obřadu - všichni říkají, že obřad většinou snoubenci moc nevnímají. Ale my jsme si ho moc užili (v tom vtipném i vážném) a všichni naši přátelé i rodina říkali, že to byl snad nejlepší obřad, jakého zatím byli svědky. Líbilo se nám, že maminky neplakaly, ale smály se, stejně jako zbytek hostů.
Ještě jednou děkujeme a přejeme jen vše dobré
Katka a Jirka Vondráčkovi

Dobrý večer,
ráda bych Vám ve jménu mého manžela a všech svatebčanů poděkovala za nádherný obřad :) Proslov byl opravdu vtipný ale bylo v něm i hodně moudra, které jsem si vzala k srdci. Hosté se pobavili, dokonce i starší ročníky z Vás byli nadšení :)
Děkuji, že jste nám pomohl zahájit náš den D a další etapu společného života.
S přátelským pozdravem
Lucie Hlaváčková

Dobrý den, pane Řeháku,
moc rádi bychom Vám poděkovali za krásný obřad, všichni byli nadšení, včetně nás…
Kamila a Honza

Dobrý den, Tome.
Ještě jednou bychom Vám chtěli s Pavlem poděkovat za krásný obřad. Všichni se zasmáli a ještě teď nám o tom vypráví. Přesně tak jsme si obřad představovali a já se těším, že si ho znovu pustím na videu a užiji si ho znovu.
Přejeme Vám spoustu štěstí a lásky. Třeba nás zase někdy cesty spojí.
Lucie a Pavel

Negativní reakce za roky co oddávám jsem obdržel tři.
Bylo to v době, kdy jsem snoubence ještě neupozorňoval, že mívám proslovy s humorem a aby dobře zvážili, zda si mě vyberou za svého oddávajícího. Nyní už předem upozorňuji snoubence, pokud by si přáli obřad vážnější, tak aby si vybrali jiného oddávajícího. Bylo mi těchto negativních reakcí líto. Jsem si dobře vědom, že nemohu oslovit všechny věkové skupiny. Jeden email mi přišel od zklamané maminky, které se nelíbil způsob provedení obřadu.

 

TOPlist